RBU är med i Folkspels uppstart av JOYNA

Hej alla medlemmar!

Vi vill informera om att RBU är med i Folkspels uppstart av JOYNA, ett digitalt lotteri med goda vinstchanser både för lottköparen och vår förening. Genom att värva prenumeranter går en del av intäkten direkt till föreningen. Alla medlemmar i RBU Södermanland & Eskilstuna har fått ett mail med mer information om JOYNA och hur man enkelt kan stötta vår förening med minsta möjliga insats, helt utan produkter att hålla reda på, krånglig administration och pengahantering.

Det går också bra att gå in via länken nedan och registrera sig, oavsett om man är medlem eller inte.

Tillsammans kan vi tjäna pengar till vår förening så vi kan hitta på massor med roliga aktiviteter samtidigt som vi kan vinna storvinster!

https://admin.folkspel.se/invitation/?inviteId=e55dd847-dde6-ee11-913c-005056809a6f&fbclid=IwAR1i8ZvTF0E7IJ8jTqp5xf56dmmmsnGuXPz7Mujztol3yhhJnVpzxuE6ODA_aem_AbwfjUnt-zZwn2j0f5KSaGl3C_mRbBhKPZhi9umDiaBcialNSjl_3kvaP5CE8Qgrj8M